Spotkanie subregionalne z sołtysami i członkami kół gospodyń wiejskich z Małopolski

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza na czwarty cykl spotkań, poświęconych tematyce wspierania rozwoju zawodowego i osobistego mieszkańców Małopolski.

W czasie tegorocznych spotkań zostaną przekazane informacje o możliwościach, jakie oferuje Program Operacyjny Wiedza i Edukacja Rozwój oraz Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego. Będzie okazja porozmawiać z realizatorami projektów, skierowanych zarówno do młodych bezrobotnych osób, jak również do osób pracujących, samozatrudnionych i rolników.

Przygotowano też warsztaty mediacyjne pn. „Lider – mediator, czyli jak pogodzić Kargula z Pawlakiem?”

Spotkania odbędą się:
– 15 czerwca w Zakopanem (zgłoszenia do 13 czerwca)
– 29 czerwca w Gdowie (zgłoszenia do 26 czerwca)
– 6 lipca w Limanowej (zgłoszenia do 3 lipca)

Zgłaszać można się telefonicznie lub mailowe, tel. 12 619 84 55, mail: klis@wup-krakow.pl