Małopolski Informator NGO

XXII Małopolskie Forum Organizacji Pozarządowych już za nami. W tym roku tematem przewodnim były zmiany w rozliczaniu zadań publicznych oraz nowości programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Małopolska doceniła również społeczników i najlepsze organizacje pozarządowe. Najważniejsze nagrody dla III sektora – Nagroda „Kryształy Soli” i „Amicus Hominum” zostały rozdane. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

• XXII MFOP– LINK
  • Gala rozdania Nagród „Kryształy Soli” i „Amicus Hominum” – LINK

Trwa nabór do bazy członków Komisji Konkursowych – reprezentujących organizacje pozarządowe – do opiniowania ofert składanych w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego.

• Termin zgłoszeń: do 20 grudnia 2019 r.
  • Więcej informacji – LINK

Trwa nabór w Programie PFRON na wyrównywanie różnic między regionami III w roku 2020, obszar E – dofinansowanie udziału własnego w projektach dla powiatów, gmin i organizacji pozarządowych

• Więcej informacji – LINK

Źródłu: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego