Jesteś tutaj:

Kategoria: Aktualności

Ruszył nabór do V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Więcej o: Ruszył nabór do V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

1 września wystartował nabór zadań do 5. Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Mieszkańcy Małopolski mają czas do połowy października, żeby złożyć zadanie i zebrać wymagane 30 podpisów poparcia. Na najlepsze zwycięskie zadania Zarząd Województwa Małopolskiego przeznacza w sumie 12 mln zł.

Więcej „Ruszył nabór do V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego”

Ogłoszenie o złożeniu oferty na realizację zadania w trybie pozakonkursowym

Więcej o: Ogłoszenie o złożeniu oferty na realizację zadania w trybie pozakonkursowym

Działając na podstawie art. 19a, ust. 3 ustawy z 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z  2020 r. poz. 1057)  podaje się do publicznej wiadomości, że do Starostwa Powiatowego w Bochni wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego, w ramach tzw. małych grantów, zgłoszona przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze O/Bochnia, pn. „Rodzinny Rajd Jesienny”.

Więcej „Ogłoszenie o złożeniu oferty na realizację zadania w trybie pozakonkursowym”

Nowe programy wsparcia dla turystyki w dobie kryzysu

Więcej o: Nowe programy wsparcia dla turystyki w dobie kryzysu

Działasz w organizacji pozarządowej, która zajmuje się turystyką? Widzisz potrzebę remontu małej architektury na szlaku turystycznym, a może masz pomysł na stworzenie zupełnie nowego szlaku turystycznego, który wzbogaci regionalną ofertę? Zastanawiasz się nad zorganizowaniem ciekawego wydarzenia turystycznego, bądź po prostu drzemie w Tobie potrzeba podzielenia się z innymi pięknem Twojej małej ojczyzny? Masz szansę zrealizować swoje plany!

Więcej „Nowe programy wsparcia dla turystyki w dobie kryzysu”

Zgłoszenia do Nagrody Amicus Hominum tylko do 31 lipca!

Więcej o: Zgłoszenia do Nagrody Amicus Hominum tylko do 31 lipca!

Znasz kogoś, kto dzięki swojemu zaangażowaniu zmienia swoje miasto, a może i region na lepsze? Od lat bezinteresownie pomaga innym? Działa w wolontariacie? Dobrze się składa – do 31 lipca 2020 r. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego czeka na zgłoszenia kandydatów do prestiżowej nagrody Amicus Hominum, która od lat docenia altruistów i społeczników z Małopolski.

Więcej „Zgłoszenia do Nagrody Amicus Hominum tylko do 31 lipca!”

Do góry