Małopolskie Seminarium Liderów Lokalnych Aktywnych Dla Rozwoju,

Powiększ obrazZdjęcie przedstawiające ludzi

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie po raz kolejny organizuje Małopolskie Seminarium Liderów Lokalnych Aktywnych Dla Rozwoju, które odbędzie się  7 czerwca 2019 roku w godzinach od  16:00 do 19:00 w sali obrad Sejmiku Województwa Małopolskiego w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie, przy  ul. Racławickiej 56.

Seminarium adresowane jest do lokalnych liderów, w tym szczególnie sołtysów oraz przewodniczących Kół Gospodyń Wiejskich. Udział w seminarium wymaga zgłoszenia. Adres e-mail do przesłania zgłoszenia: klis@wup-krakow.pl telefon: 12 619 84 55. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w Seminarium jest nieodpłatny.

Budynek UMWM jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową – posiada windy, podjazdy. Dla osób z niepełnosprawnością istnieje możliwość zaplanowania dodatkowych udogodnień.

Dojazd do budynku UMWM komunikacją miejską (MPK) z Dworca Głównego w Krakowie jest możliwy autobusem 130 (kierunek: Azory). Uczestnicy, którzy przyjadą własnym transportem (bus, samochód) będą mogli skorzystać z parkingu przy Urzędzie Marszałkowskim po wcześniejszym zgłoszeniu  na mail lub telefon podany w zaproszeniu  (ilość miejsc ograniczona). Uczestnicy mogą także  korzystać z parkingów w strefie płatnego parkowania w Krakowie – w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–20.00. Na wszystkich ulicach wjazdowych do strefy płatnego parkowania ustawione są znaki drogowe D-44 (strefa parkowania). Kierowca mijając ten znak jest informowany, że wjeżdża do obszaru, na którym zobligowany jest przepisami prawa do uiszczenia opłaty za postój. Odwołanie obszaru objętego strefą płatnego parkowania oznakowane jest znakami D-45 (koniec strefy parkowania).

Załączniki

  • pdf program
    Data dodania: 17 maja 2019 15:20 Wielkość pliku: 124 KB Pobrania: 169