Konsultacje dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Powiększ obraz

Miejsce i czas: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie, ul. Wielicka 72a, 30 – 552 Kraków, 14 stycznia 2020 r.
Uczestnicy konsultacji: konsultacje są adresowane do partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Uwagi:
Konsultacje są adresowane do partnerów KSOW, którzy chcą złożyć wniosek o wybór operacji do JR KSOW, mają pomysł na projekt, zapoznali się z instrukcją wypełniania wniosku i mają wątpliwości odnośnie wypełnienia przedmiotowego wniosku.

Konsultacje mają charakter indywidualny – przewidziany czas na każdego z partnerów KSOW wynosi około 30 min.
W związku z czym, w celu umówienia się na ww. konsultacje, konieczne jest zapisanie się telefonicznie do Pani Marlena Mazur, tel. 12 29 90 670.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych:
Osoby z niepełnosprawnością, bardzo są proszone o wcześniejsze zgłoszenie specjalnych potrzeb. Można to zrobić dzwoniąc pod nr telefonu 12 299 06 70 lub pisząc maila na adres e-mail: marlena.mazur@umwm.malopolska.pl. Dzięki temu, będzie można odpowiednio przygotować miejsce spotkania i zapewnić stosowny komfort podczas udziału w spotkaniu.

Uwaga – w przypadku chęci rezygnacji z udziału w konsultacjach, organizatorzy proszą o zgłoszenie tego faktu najpóźniej do 13 stycznia 2020 r. do godz. 14:00 telefonicznie pod numer 12 299 06 70 lub pisząc maila na adres e-mail: marlena.mazur@umwm.malopolska.pl