Spotkanie informacyjne na temat programu „Europa dla obywateli”

Powiększ obraz

Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji, działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, na spotkanie informacyjne na temat programu „Europa dla obywateli” oraz Europejskiego Korpusu Solidarności, które odbędzie się 15 stycznia 2020 roku w Warszawie.

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Podczas spotkania przekażemy informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

Ponadto w spotkaniu weźmie udział Agnieszka Bielska z Narodowej Agencji Europejskiego Korpusu Solidarności, która zaprezentuje działania Europejskiego Korpusu Solidarności skierowane także do przedstawicieli samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych w zakresie wspierania wolontariatu i inicjatyw lokalnych.

 

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego „Europa dla obywateli”, gdzie znajduje się również szczegółowy program wydarzenia.

Spotkanie informacyjne programu „Europa dla obywateli”: 15 stycznia 2020, WARSZAWA

Termin spotkania:
15 stycznia 2020 r., w godzinach 11.00-14.45 (od godziny 10.30 rejestracja)

Miejsce spotkania:
w potwierdzeniu

Więcej o programie „Europa dla obywateli” znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/