Generator ofert – ruszają bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych

Powiększ obraz

Twoja organizacja planuje zrealizować zadanie publiczne ze środków Województwa Małopolskiego? Przyjdź na bezpłatne szkolenia ze specjalnego systemu informatycznego – generatora ofert, który jeszcze w tym roku będzie obowiązywał w urzędzie marszałkowskim. Warsztaty dla organizacji pozarządowych zaplanowano w Nowym Sączu, Tarnowie i Krakowie.

Urząd marszałkowski uruchomił właśnie pilotaż specjalnego systemu – tzw. generatora ofert, który ma pomóc zarówno organizacjom pozarządowym, jak i pracownikom urzędu marszałkowskiego.

Korzystające z niego NGO będą mogły już na etapie przygotowania oferty wychwycić najczęstsze błędy formalne czy rachunkowe, natomiast urzędnicy będą mogli sprawniej i szybciej przeprowadzić ocenę złożonych ofert.  W związku z tymi zmianami zaplanowano 3 szkolenia z obsługi generatora dla organizacji pozarządowych.

 

24.02 br. (poniedziałek), godz. 16:00, Nowy Sącz, MCK „Sokół”, ul. Jana Długosza 3, sala im. Romana Sichrawy.

02.03 br. (poniedziałek), godz. 16:00, Tarnów, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie, ul. Nowy Świat 30, Aula

03.03. br. (wtorek), godz. 16:00, Kraków, ul. Racławicka 56, sala sesyjna (piętro VII),

 

Uwaga: szkolenia są bezpłatne, ale żeby wziąć w nich udział trzeba się wcześniej zapisać przez formularz internetowy dostępny tutaj.

 

Warto się wybrać na szkolenie, bo oprócz obsługi generatora, który ma obowiązywać w urzędzie marszałkowskim w otwartych konkursach ofert i tzw. „małych grantach”, będzie się można zapoznać też z innymi ważnymi tematami dla III sektora – w tym m.in. ważną zmianą rozliczenia zadań publicznych za rezultaty. W ramach każdego spotkania zaplanowano: