Konkura grantowy „Lekcja Enter”

Powiększ obraz

Fundacja Orange zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu grantowego realizowanego w ramach projektu: „Lekcja:Enter”. O wsparcie w postaci grantu od 150 tys. do 450 tys. złotych (nie jest wymagany wkład własny) mogą ubiegać się publiczne i niepubliczne placówki doskonalenia nauczycieli (PDN) oraz jednostki samorządu terytorialnego w partnerstwie z PDN, organizacje pozarządowe w partnerstwie z PDN oraz szkoły wyższe w partnerstwie z PDN.

Nabór wniosków w ramach konkursu grantowego prowadzony jest na terenie 12 województw, w tym małopolskiego.

Pozyskany w ramach konkursu grant wnioskodawcy przeznaczą na realizację szkoleń dla nauczycieli z wykorzystania narzędzi cyfrowych, aplikacji i internetowych zasobów edukacyjnych na lekcjach. Nauczyciele biorący udział w projekcie oprócz szkoleń otrzymają dostęp do platformy edukacyjnej, gdzie będą mogli skorzystać z webinariów, podcastów i innych narzędzi edukacyjnych z zakresu wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnej w dydaktyce.

Przez 4 lata w ramach projektu „Lekcja:Enter” przeszkolonych zostanie ponad 75 tysięcy nauczycieli.

Szkolenia dla nauczycieli prowadzić będą zatrudnieni przez wnioskodawców trenerzy, którzy uzyskają wsparcie szkoleniowe i mentorskie.

Wnioski o grant można składać za pośrednictwem platformy grantowej na stronie www.lekcjaenter.pl, na której znajdują się informacje dotyczące projektu oraz procesu naboru wniosków grantowych w okresie od 8 października do 12 listopada 2020 r. do godz. 12.

Dokumentacja konkursowa znajduje się na stronie www.lekcjaenter.pl w zakładce „Dla wnioskodawców”.

Załączniki

  • pdf lekcja enter
    Data dodania: 20 października 2020 10:59 Wielkość pliku: 609 KB Pobrania: 129