Spotkanie z Karolem Okrasą

Powiększ obraz

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza na spotkanie online na żywo z Karolem Okrasą, które odbędzie się w czwartek 9 grudnia o 18.00.

Spotkanie będzie częścią IV Małopolskiego Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju. Przed transmisją polecamy zapoznanie się z wystąpieniami, które publikowane będą 8 grudnia od godziny 18:00 pod linkiem: https://seminariumliderow.pl/wystapienia. Będą tam dostępne wystąpienia: Michała Kądziołki, wicedyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Koła Gospodyń Wiejskich Klimontów.

Spotkanie dedykowane jest lokalnym liderom: sołtysom, przedstawicielom organizacji pozarządowych, w tym szczególnie Kołom Gospodyń Wiejskich.

Na spotkanie obowiązuje rejestracja. Osoby zainteresowane udziałem w transmisji online prosimy o przesłanie maila ze zgłoszeniem na adres: mdu@wup-krakow.pl lub rejestrację telefoniczną pod numerem: 12 619 85 70.

W przypadku, jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych usprawnień np. tłumacza PJM lub innych prosimy o informację na podany wyżej adres mailowy.

W trakcie transmisji będzie możliwość zadawania na czacie pytań gościowi.