Jesteś tutaj:

Kategoria: Aktualności

Zgłoś kandydatów do nagród Województwa Małopolskiego

Więcej o: Zgłoś kandydatów do nagród Województwa Małopolskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza do zgłaszania kandydatur do Nagrody Marszałka Województwa Małopolskiego dla najlepszych organizacji pozarządowych „Kryształy Soli”, a także do Nagrody Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych „Amicus Hominum”.

Więcej „Zgłoś kandydatów do nagród Województwa Małopolskiego”

Ogłoszenie o złożeniu oferty na realizację zadania w trybie pozakonkursowym

Więcej o: Ogłoszenie o złożeniu oferty na realizację zadania w trybie pozakonkursowym

Działając na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z  2020 r. poz. 1057)  podaje się do publicznej wiadomości, że do Starostwa Powiatowego w Bochni wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego, w ramach tzw. małych grantów, zgłoszona przez Stowarzyszenie Trials-Up-Team w Myślenicach pn. „Umożliwienie udziału w Mistrzostwach Europy”.

Więcej „Ogłoszenie o złożeniu oferty na realizację zadania w trybie pozakonkursowym”

Dołącz do sieci Miejsc Przyjaznych Rowerzystom!

Więcej o: Dołącz do sieci Miejsc Przyjaznych Rowerzystom!

Prowadzisz obiekt noclegowy, punkt gastronomiczny, sklep lub serwis rowerowy? Masz firmę zajmującą się przewozem osób lub plac parkingowy w pobliżu jednej z tras rowerowych sieci VeloMałopolska? A może jesteś właścicielem atrakcji chętnie odwiedzanej przez turystów? Sprawdź, jakie kryteria musisz spełnić, by dołączyć do Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom. Nabór trwa do 31 maja.

Więcej „Dołącz do sieci Miejsc Przyjaznych Rowerzystom!”

Do góry