Nabór w konkursie grantowym Małopolska Lokalnie

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych oraz Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze zapraszają mieszkańców Małopolski do składania od 7 lipca wniosków w konkursie grantowym Małopolska Lokalnie 2021.

Mieszkacie w Małopolsce?

Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować?

A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność?

Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł!

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6000 zł, podzielony na dwie ścieżki wsparcia:

– projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową;
– projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych.

Nabór projektów rozpoczyna się 7 lipca 2020 roku i trwać będzie do 28 lipca.

Konkurs „Małopolska Lokalnie 2021” w generatorze witkac.pl dostępny będzie od 7 lipca i podzielony terytorialnie na dwa konkursy.
Operator I Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych. Miasto Kraków, Nowy Sącz, powiaty: krakowski, myślenicki, oświęcimski, wielicki, tatrzański, wadowicki, suski, nowotarski, limanowski, nowosądecki.

Operator II Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze. Miasto Tarnów, powiaty: chrzanowski, olkuski, miechowski, proszowicki, bocheński, brzeski, tarnowski, dąbrowski, gorlicki

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc lub kontaktując się mailowo z pracownikami projektu:

Operator II (Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze): miasto Tarnów, powiaty: chrzanowski, olkuski, miechowski, proszowicki, bocheński, brzeski, tarnowski, dąbrowski, gorlicki.
Doradczynie ds. konkursu
1. Sylwia Pałka
2. Iga Szeląg
Tel. 572223345, sfok.fio@gmail.com

Specjalistka ds. promocji, administrator generatora (Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych)
1. Agnieszka Węgrzyn, agnieszka.wegrzyn@bis-krakow.pl, Tel. 694 900 264

Więcej informacji można będzie uzyskać na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 19 lipca (poniedziałek) o  godz. 13.00 w sali narad Urzędu Miasta Bochnia, ul. Kazimierza wielkiego 2.